Būtinai susipažink su pagrindinėmis taisyklėmis, kurių reikia laikytis „Švėkšnos diskusijos“ forume.

1. TEMOS TURI BŪTI KURIAMOS SAVO ESMĘ ATITINKANČIOSE FORUMO SKILTYSE.
Forumo tema privalo atitikti skyrelio paskirtį. Tema įkelta ne ten, kur priklauso, yra perkeliama arba trinama.

2. BET KOKS PASIŪLYMAS AR IEŠKOJIMAS YRA LAIKOMAS SKELBIMU IR PRIVALO BŪTI TALPINAMAS SKELBIMŲ SKILTYJE.
Ne vietoje patalpinti skelbimai yra iš karto trinami.

3. DRABUŽIŲ, AKSESUARŲ IR KOSMETIKOS SIŪLYMAS FORUME YRA DRAUDŽIAMAS.
Drabužius, aksesuarus, kosmetiką, profilį ir apskritai visus daiktus, kurie turi savo vietą kataloge, reklamuoti forume kuriant temas yra GRIEŽTAI draudžiama.
Vienintelė išimtis: kosmetikos platintojai, rankdarbininkai ir nariai, užsakinėjantys iš internetinių parduotuvių, t.y., didmenininkai. Jiems yra sukurtos atskiros temos: “Kosmetikos ir maisto papildų platintojų kampelis”, “Siūlau / Ieškau: RANKDARBIAI PAGAL UŽSAKYMĄ”, “Internetinės parduotuvės, drabužių, aksesuarų užsakymai” ir jie gali rašyti tik jose.

4. TEMŲ PAVADINIMAI PRIVALO BŪTI AIŠKŪS.
Kiekvienas temos pavadinimas privalo būti aiškus, kiekvienas narys vien tik iš antraštės turi suprasti, apie ką rašoma temoje. Žinoma, temos pavadinimas jokiu būdu negali būti per ilgas. Jei kažko ieškote, iškart privalote įrašyti, ko ieškote, pvz., Ieškau sijono arba džinsinio sarafano. Temos pavadinime negalima nurodyti tik žodžio “”Ieškau”” arba tik “”Sarafanas/sarafano) ir pan., nes narys, perskaitęs temos pavadiną “Kelnės” iš antraštės nesupras, ar jūs jas parduodate, ar jų ieškote, ar šiaip turite kokį klausimą.

5. MAINŲ IR IŠPARDAVIMŲ TEMOS TURI BŪTI TALPINAMOS JOMS SUKURTOJE SKILTYJE.
Jei rašote, kad norite mainytis ar išsiparduodi savo daiktus, tą privalote daryti bendroje mainų temoje čia: „Švėkšnos diskusijos“
Apie mainus skiltyje “Ieškau: DRABUŽIAI, AKSESUARAI, KOSMETIKA” galima užsiminti tik tada, kai parašote, ko tiksliai norite, pvz., Ieškau aulinukų mainams. Pavadinime tai irgi turi atsispindėti, kad ieškote kažko, o mainai yra tik antrinė sąlyga.
6. FORUMO TEMOS NEGALI KARTOTIS.
To paties turinio skelbimas ar bet kokia tema gali būti talpinima tik kartą, net jei ji ir tinka keliose forumo skiltyse. Jei skelbiate temą pakartotinai, ankstesnę temą turite ištrinti. Pagal taisykles, moderatoriai pasilieka teisę trinti naujesnę temą, kad narys pats būtų motyvuotas išsitrinti senesnius skelbimus.
7. FORUMO TEMOJE NEGALI BŪTI NAUDOJAMI SVETIMŽENKLIAI.
Kuriant forumo temas draudžiama naudoti bet kokius svetimženklius (pvz. *&^%$@!!!!!). Taip pat rašant žodį tarp raidžių negali būti tarpų, brūkšnelių ir kitų žodį teršiančių ženklų.

8. SIŪLYMAI BALSUOTI, RINKTI TAŠKUS, REGISTRUOTIS, SPAUSTI “LIKE” IR PAN. FORUME TALPINAMI SPECIALIOJE TEMOJE.
Bendra tema yra čia: „Švėkšnos diskusijos“

9. PASIKARTOJANČIOS REKLAMINĖS IR KITOS ŽINUTĖS (SPAMAS) KITŲ NARIŲ TEMOSE DRAUDŽIAMOS
Reklaminis pasisakymas/žinutė kito nario temoje, jei tema nėra bendra, draudžiamas. Taip pat draudžiama tokias pat arba panašias žinutes masiškai rašyti visose forumo temose – “spaminti”.

10. AUKCIONAI SVETAINĖJE „Švėkšnos diskusijos“ YRA DRAUDŽIAMI
Mūsų portalas pirmiausiai siekia, kad nariai galėtų surasti savo nebedėvimiems drabužiams naujus šeimininkus. Siekiame mažinti vartojimą ir skatiname daiktų prikėlimą antram gyvenimui. Taigi bet kokios varžytuvės prieštarauja šiam tikslui, nes aukcionais siekiama pirmiausiai uždirbti kuo daugiau pelno, o ne kuo greičiau atiduoti/parduoti savo nereikalingą daiktą. Taip pat aukcionai yra papildoma priežastis kilti konfliktams, kai narys, sukūręs aukcioną dėl per mažos kainos nenori parduoti savo prekės.

11. MOKSLINIŲ DARBŲ RAŠYMAS IR PIRKIMAS YRA DRAUDŽIAMAS

Mokslinių darbų rašymas/pirkimas už pinigus prieštarauja bendrai priimtoms akademinės etikos kodekso normoms, todėl tokios temos yra šalinamos. Mūsų portalas yra orientuotas į drabužių pirkimą, pardavimą bei mainus, todėl manome, kad tokių paslaugų siūlymas ar paieška nėra tinkamas nei forume, nei skelbimų kampelyje.

12 . LIEKNĖJIMUI SKIRTI PREPARATAI YRA DRAUDŽIAMI
Lieknėjimui skirti preaparatai, vaistai tokie kaip LIDA ir kt. yra draudžiami visose forumo temose. Visos skelbimų temos ir pasisakymai, reklamuojantys šiuos preparatus bus trinami ir siunčiamas įspėjimas.

13. SANKCIJOS
1. Už antrą tokį patį ar panašų įspėjimą narys gali būti blokuojamas forume dviems savaitėms.
2. Už trečią tokį patį ar panašų įspėjimą narys gali būti blokuojams forume dviems mėnesiams.
3. Jei narys toliau piktybiškai pažeidinėja taisykles ir nekreipia dėmesio į įspėjimus, jis ne tik blokuojamas forume visam laikui, bet bus blokuota ir jo anketa.

Moderatoriai nesistengia ir nenori blokuoti narių specialiai, visi blokavimai vykdomi, jei nariai nekreipia dėmesio į žinutes, kartoja pažeidimus, neieško galimų problemos sprendimų. Jei taisyklės nėra visiškai aiškios, visuomet galima parašyti moderatoriams asmeniškai ir paklausti kaip kurti vieną ar kitą temą. Jei narys pripažįsta savo pažeidimą ir bendrauja su moderatoriais, gali būti atblokuotas anksčiau, nei numatyta sankcijose.

Sėkmės diskutuojant!